Neden Profesyonel E-Ticaret Altyapısı Kullanılmalı?
  • 1338
  • 0

Neden Profesyonel E-Ticaret Altyapısı Kullanılmalı?

Online alışverişin her geçen gün daha fazla kullanılması ve insanların ihtiyaçlarını vakit kaybetmeden internet üzerinden karşılama talepleri e-ticarete olan yönelimi hızla artırıyor. Hemen hemen bütün sektörlerde ürün satışı yapan firmaların büyük çoğunluğu kendilerine online mağazalar edinmeyi artık zorunlu bir ihtiyaç olarak görüyor.

Profesyonel E-Ticaret sistemlerine olan bu yoğun talep, hizmeti sunan firmaların sayısını da oldukça artırdı. Bir e-ticaret sitesi yaptırmak istediğinizde her aralıkta fiyatlarla karşılaşmanız mümkün. Bununla birlikte ödenen miktarın çokluğu her zaman kaliteli bir hizmet olarak size dönmeyebilir. Bu nedenle e-ticaret hizmeti almadan önce çok seçici olmakta ve hizmet alacağımız firmayı birkaç temel kriter yönüyle değerlendirip sonra karar vermekte fayda var.

Profesyonel Bir Firma Olmalı

Hizmet alacağınız firmanın öncelikle profesyonel bir firma olması ve çalışan sayısının fazla olması önemlidir. Başlangıçta bu durum basit bir durum gibi gözükse de web sitenizi yayına alıp ürünlerinizi satmaya başladıktan sonra, desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an karşınızda bir muhatap bulabilmeniz ve size hızlı çözümler sunabilmesi hayati önem taşır. Bu nedenle çalıştığınız firmanın kendi ayakları üzerinden durabilen, size profesyonel hizmet sunabilecek, her destek talebinizde sorunlarınıza hızlı çözümler sunabilecek bir firma olması başlıca kriteriniz olmalıdır.

profesyonel e-ticaret

eçözüm bilgi teknolojileri

Türkiye’de B2B ve E-Ticaret’in öncüsü Eçözüm Bilgi Teknolojileri 2001 yılından beri Neticaret Gold markasıyla ve 50’den fazla çalışanıyla Profesyonel E-Ticaret, B2B ve B2C alanlarında hizmet sunmaktadır. Eçözüm başta Logo ve Eta olmak üzere birçok yazılım ile direkt yada endirekt entegre olarak çalışmaktadır.

Referasnları ve Müşteri Memnuniyeti

Hizmet alacağınız firmanın daha önce hayata geçirdiği projeleri incelemek, sizlere çalışmayı düşündüğünüz firma hakkında çok sağlıklı veriler sunacaktır. Referanslara göz gezdirdiğiniz de, nasıl bir hizmet alacağınız, işin sonunda nasıl bir web siteniz olacak, ne kadar profesyonel çalışmalar yürütülüyor gibi sorularınızın cevabını genel itibariyle bulmuş olacaksınız.

Eçözüm Bilgi Teknolojileri Neticaret Gold markasıyla yüzlerce firmaya Profesyonel E-Ticaret ve B2B hizmeti sunmaktadır. Sektörlerinde öncü markaların birçoğu Neticaret yazılımlarını kullanmaktadır.

profesyonel e-ticaret neticaret gold referanslarımız

profesyonel e-ticaret yapıları

 

Tasarımınızda Olması Gereken Temel Özellikler

Mobil Uyum (Responsive): E-Ticaret web sitenizden istediğiniz performansı alabilmeniz için, web sitenizin birtakım yeteneklere sahip olması gerekmektedir. Bunlardan başlıcası e-ticaret sitenizin responsive yani mobile uyumlu olmasıdır. Aksi durumda web siteniz mobil cihazlardan veya tabletlerden sağlıklı bir şekilde görüntülenemeyecek ve insanlar web sitenizden alışveriş yapmayacaklardır.

Akıllı SEO Altyapısı: Akıllı SEO altyapısı, web siteniz arama motorları tarafından kolayca tanınmasını sağlar. Sayfalarınızın ve ürünlerinizin hızlıca ön plana çıkması için web siteniz temel seo kriterlerine uygun olacak şekilde tasarlanmalı. Kusursuz bir arama motoru optimizasyonu tasarım sürecinde web sitenize uygulanmalıdır.

ERP Entegrasyonu: E-Ticaret siteniz kullandığınız ERP programlarına kolayca entegre olabilmelidir.

Prfesyonel E-Ticaret için Neticaret Gold

Neticaret Gold çözümleriyle tamamen responsive, akıllı seo altyapısına sahip ve tüm ERP sitemlerine kolay entegre olabilen profesyonel yapılara sahip olabilirsiniz. Alacağınız hizmet ile ticaretinizi hız kesmeden online olarak devam ettirebilirsiniz. E-Ticaret paketleri hakkında detaylı bilgi almak için +90 (212) 256 60 00 numarası aracılığıyla bize ulaşabilir veya müşteri temsilcimizin sizinle iletişime geçmesi için demo telap formunu doldurabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.