Oto Yedek Parça Sitesi Açmak
  • 2474
  • 0

Oto Yedek Parça Sitesi Açmak

Oto Yedek Parça Sitesi

Gelişen teknoloji ile birlikte e-ticaret şüphesiz ki kaçınılmaz. Firmalar artık müşterilerle birebir temasa geçmeden, interenet üzerinden online olarak ürünlerini son kullanıcılarına veya bayilerine kolayca satabilmektedirler.

E-Ticaret siteniz üzerinden satış yapabilmeniz için şirket olmanız yeterli. Eğer bir şirketiniz var ise online ticaret yapmanızın önünde hiçbir engel bulunmamaktadır. Alacağınız profesyonel hizmetlerle e-ticaret sitenizi tasarlatıp, bankalardan sanal poslarınızı alıp ticaretinizi internet üzerinden devam ettirebilirsiniz.

Oto Yedek Parça Sitesi Açmak

oto yedek parça sitesi

oto yedek parça sitesi

Ülkemizde tırafiğe çıkan kayıtlı araç sayısı 2017 itibariyle 20 Milyon seviyesini geçti. Araç sayısının bu kadar fazla olması da yedek parçaya duyulan ihtiyaç ve talebi her geçen gün artırmaktadır. İnternetin getirdiği kolaylıklar ile birlikte insanlar artık ihtiyaçlarının tamamını internet üzerinden araştırıp, kampanyaları takip edip, fiyat karşılaştırması yapmaktalar. Eğer oto yedek parça satan bir firmanız varsa online ticaret yapmanız satışlarınızı büyük oranda artıracaktır diyebiliriz.

E-Ticaret sitesi ile direk son kullanıcılara satış yapabileceğiniz gibi, B2B yapıları aracılığıyla bayiler edinip ve bayilerinize toptan satışlarda yapabilirsiniz. Bu sektörde ki online ticaret boşluğunuda değerlendirip bu pazarda hızlıca yerinizi almalısınız.

Profesyonel Çözümler Kullanmalısınız

oto yedek parça sitesi

oto yedek parça sitesi

E-Ticaret Neticaret Gold ile profesyonel hizemtler alıp E-Ticaret veya B2B çözümlerini değerlendirebilirsiniz. Tamamen görsel, dinamik ve kolay yönetim panelleri olan, %100 mobile uyumlu, arama motorlarında kolay ön plana çıkmanız için tüm detaylı çalışmaları yapılmış, ihtiyacınız olacak özel modüllerle donatılmış yapılara sahip olabilirsiniz. Örnek olarak Neticart Gold projeleri olan Mercedes Parça Marketi ve Opel Burada sitelerini inceleyebilirsiniz.

E-Ticaret paketleri hakkında detaylı bilgi almak için +90 (212) 256 60 00 numarası aracılığıyla bize ulaşabilir veya müşteri temsilcimizin sizinle iletişime geçmesi için demo telap formunu doldurabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.