Gizlilik Sözleşmesi

Sitemiz üzerinden alınan bilgiler tamamen Neticaret ile müşteri ya da müşteri adayı arasındaki ticari ilişkide kullanılmak üzere veri tabanında saklanmaktadır.

Neticaret internet sitesinde müşteri ve potansiyel müşterileri ile iletişim kurmak amacıyla demo talep formu ve satın alma formu bulundurmaktadır. Bu formlarda kişi ve kurumlara özel isim, telefon, e-posta ve benzeri bilgileri alınmaktadır. Alınan bu bilgiler tamamen Neticaret ile müşteri ya da müşteri adayı arasındaki ticari ilişkide kullanılmak üzere veri tabanında saklanmaktadır.

DEMO TALEBİ

Neticaret demo talep formunda ürün ve hizmetlerimizin tanıtımlarını görmek isteyen kişi veya kurumların isim, firma unvanı, telefonu, mail adresi ve konu ile ilgili açıklama bilgileri alınır. Neticaret ‘in elektronik iletişim araçları ve müşteri hizmetleri çalışanları bu form ile müşteri adayları ile iletişime geçerler.

SATIN ALMA FORMU

Neticaret satın alma formu müşteri adaylarının tercih ettikleri ürünü veya hizmeti satın almalarını sağlayan bir formdur. Satın alma formunda firma unvanı, isim, e-posta, telefon, faks, cep telefonu, adres, vergi dairesi, vergi numarası ve hizmet alımı için gerekli olan diğer bilgiler bulunmaktadır. Neticaret bu bilgiler doğrultusunda formu dolduran kişi veya kuruma ilgili ürün veya hizmeti tahsis eder. Neticaret müşteri adayının bu forma girdiği e-posta adresini müşteri ile her türlü iletişimde kullanabilir. Müşteri bu e-postasının Neticaret tarafından kullanılmamasını istemesi durumunda bunu Neticaret ‘e e-posta ile bildirmesi gerekmektedir.

© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.