Garanti Bankası ve Neticaret İş Birliği
  • 3826
  • 0

Garanti Bankası ve Neticaret İş Birliği

Garanti Bankası ile yaptığımız iş ortaklığımız kapsamında ve Garanti Bankası’nın 13 Mart 2017 tarihinde yapmış olduğu duyuruya istinaden tüm Neticaret ürünlerini kullanan müşterilerimizin Garanti Sanal POS’larına, GarantiPay özelliği eklenecektir. Kullanıcılar bu işlem için herhangi bir ücret ödemeyeceklerdir.

Garanti Bankası Neticaret Kampanyası

Sektörde uzun süredir faaliyet gösteren, bugüne kadar 1.300 ’den fazla işletmeye anahtar teslim e-Ticaret çözümleri üreten Neticaret ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde;

1-) Neticaret’in kurumsal firmalar için geliştirdiği “Neticaret Plus E-Ticaret Paketi’ni” Garanti üye işyerlerine %35 indirimle, 1.465$ yerine 950$’a temin edebilme imkanı sağlıyoruz.

2-) Bayi tahsilat sistemi “Netahsilat Kurumsal Bayi Tahsilat Programı” kampanya süresince yine %35 indirimli olarak 1.865$ yerine 1.190$’a Garanti üye işyerlerinin kullanımına sunulacaktır. “Netahsilat Kurumsal” bayilerden ve/veya bayi müşterilerinden online ortamda tahsilat yapılabilmesini sağlar. Bayilerin ödeme süreçlerinin önemli ölçüde kredi kartı ile gerçekleşmesini sağlayan bir uygulamadır.

3-) Bununla birlikte halihazırda Neticaret ürünlerini kullanan ve Garanti üye işyeri olmayan firmalar, şubeleri üzerinden “Neticaret” referansı ile Garanti Sanal POS, 3D Secure, Ortak Ödeme Sayfası ve Garanti Alışveriş başvurusu yaptığı durumda, bu ürünleri 1 yıl süre ile ücretsiz kullanabilecektir.

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

GarantiPay Nedir?

Müşterilerin, Sanal Üye İşyerlerinin internet siteleri ve mobil uygulamaları üzerinden yapacakları alışverişler için, kart bilgilerini paylaşmadan, kolayca ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilmelerine olanak sağlayan ödeme servisidir.

GarantiPay Kurulum

Kurulum için güvenlik nedeni ile storekey bilgilerini görüntüleyemiyoruz. 3D şifresi firmaya özel olduğu için firma yetkilileri sanal pos yönetim panelinden kendileri oluşturmalıdır. Bu şifreyi almak için ise eticaret@garanti.com.tr ile irtibata geçebilirsiniz. Aldığınız şifreyi Neticaret teknik ekibi ile paylaşmanız halinde kurulum işlemi hızlıca gerçekleştirilecektir.

Detaylı bilgi almak için +90 (212) 256 60 00 numarası aracılığıyla bize ulaşabilir veya müşteri temsilcimizin sizinle iletişime geçmesi için demo telap formunu doldurabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.