E-Ticaret Sanal Pos
  • 1643
  • 0

E-Ticaret Sanal Pos

E-Ticaret Sanal Pos Entegrasyonu.

Sanal poslar internetten kredi kartıyla ödeme alabilmeniz için geliştirilmiş özel yazılımlardır. E-Ticaret online mağazanızdan satış yapıp ve kredi kartıyla ödeme alabilmeniz için öncelikle herhangi bir bankanın sanal posuna sahip olmanız gerekmektedir. Bankalara sanal pos başvurusu yapabilmeniz ve başvurunuzun olumlu sonuçlanması için ise bankaların sizde arayacağı kriterleri taşıyor olmanız gerekmektedir.

1-) Şirket Sahibi Olmak

Bankaların sizde arayacağı ilk şart şirket sahibi olmanızdır. E-Ticaret sitenizi açıp, online mağazanız üzerinden ürün satabilmeniz için şirket sahibi olmanız ve sattığınız ürünlerden kazancınızın yasalarla zorunlu kılınmış oranını vergi olarak devlete ödemeniz  gerekmektedir. Şirketiniz şahıs, limited veya anonim şirketi olabilir.

2-) E-Ticaret Online Mağazanızın Olması

Bankaların sizden istediği bir diğer kriter ise e-ticaret sitenizin olmasıdır. E-Ticaret siteniz öncelikle güvenli bir yapıda ve e-ticaret hizmeti için temel yeteneklere sahip olması gerekmektedir. Bunlarla birlikte ürünlerinizin görüntülenmesinden alışveriş sepetine eklenmesine ve ödeme adımlarına geçişlere kadar sorunsuz bir şekilde çalışıyor olması gerekmektedir.

SSL Sertifikası: Web siteniz SSL güvenlik sertifikasına sahip olmalıdır. SSL sertifikası müşterilerin kart ve kişisel bilgilerinin çözümlenemeyecek şekilde şifrelenerek işleme alınmasını ve üçüncü şahıslar tarafından ulaşılamamasını sağlamaktadır.

Sözleşmeler: Gizlilik sözleşmesi, mesafeli satış sözleşmesi, üyelik sözleşmeleri, iptal, iade ve geri ödeme koşulları, web sitenizin ilgili bölümlerinde eksiksiz bir şekilde bulunması gerekmektedir.

Bu özellikleri aktif olarak taşıyorsanız sanal pos hizmeti için bankanızla iletişime geçmeye hazırsınız demektir.

Neticaret Gold E-Ticaret Sanal POS

 neticaret gold e-ticaret sanal pos entegrasyonları

e-ticaret neticaret gold sanal pos entegrasyonları

Neticaret Gold B2B, B2C ve E-Ticaret profesyonel hizmetleri ile sizlere sunulan e-ticaret yapınız ihtiyacınız olan tüm gereksinimleri içinde bulunduracak şekilde teslim edilir. Siz dilediğiniz bankayla veya İyzico, PayU gibi tüm bankaların sanal poslarını bir arada bulunduran ödeme sistemleriyle iletişime geçip sanal poslarınızı kolaylıkla alabilirsiniz. Neticaret Gold ile sahip olacağınız e-ticaret yapınıza Türkiye’de hizmet sunan 21 bankanın sanal posu sorunsuz bir şekilde anında entegre olabilmektedir.

E-Ticaret paketleri hakkında detaylı bilgi almak için +90 (212) 256 60 00 numarası aracılığıyla bize ulaşabilir veya müşteri temsilcimizin sizinle iletişime geçmesi için demo telap formunu doldurabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.