E-Ticaret Responsive (Mobil Uyumlu) Tasarımlar
  • 1267
  • 0

E-Ticaret Responsive (Mobil Uyumlu) Tasarımlar

E-Ticaret Responsive (Mobil Uyumlu) Tasarım Nedir?

2010 yılında duymaya başladığımız ve her geçen gün hızla yayılan responsive yani mobil uyumlu tasarımları duymayanımız kalmadı. Kişi veya firmalar büyük bir kısmı web sitelerinin mobil cihaz ve tabletlerde daha iyi görüntülenmesi, arama motorlarında ön planda çıkması için bu güncellemeyi hızlıca yaptı ve yapmaya da devam ediyorlar.

e-ticaret responsive mobil uyumlu tasarımlar

e-ticaret neticaret gold mobil uyumlu temalar

Mobil cihazların her geçen gün daha çok kullanılmasıyla birlikte mobil uyumlu web sitelerine ihtiyaçta artmaya başladı. Responsive yani mobile uyumlu olmayan web sitelerinin mobil cihaz ve tabletlerde düzgün görüntülenemiyor. Ziyaretçiler mobilden ziyaret ettiği bu sayfalarda gezinmeleri, içerikleri okuyabilmeleri, sayfalar arasında geçiş yapabilmeleri oldukça zor. Ayrıca mobile uyumlu olmayan web sitelerinin mobil aramalarda ön planda çıkmaması da google’nin bu konuda büyük bir yaptırımı olarak karşımıza çıkıyor.

Geri Dönüşleriniz Artsın

Web sitenize gelen ziyaretçilerden birçok yöntemle geri dönüşüm sağlayabilirsiniz. İletişim formları, telefon ile iletişime geçilmesi, canlı detek modülleri, görüntülü reklamlarınız veya ürün sipariş vermek gibi bir çok yönteminiz olabilir. Fakat tüm bu yöntemlerinizin mobil görüntülemeler de kullanılabilmesi için responsive (mobil uyumlu) tasarıma ihtiyacınız vardır. Web siteniz responsive değilse bu yöntemlerin hiçbirisini mobilde kullanamazsınız ve dönüşüm oranlarınız oldukça düşecektir. Hedef kitlenizin minimum %60’lık bölümünün mobili kullandığını düşünürsek bu oran göze alınabilecek bir oran değildir.

Responsive Tasarımların Başlıca Avantajları

  1. Mobile uyumlu olarak dizayn edilmiş web sitenizde ziyaretçileriniz tüm mobil cihazlarda ve tabletlerde profesyonelce görüntülenir ve ziyaretçileriniz sayfalarınız arasında kolayda gezinebilirler.
  2. Web siteniz mobil uyumlu olursa ayrıca bir mobil uygulama veya mobil site geliştirmenize gerek kalmaz. Bu durum da sizi ekstra maliyet ve yönetilebilirlik açısından kolaylık sağlayacaktır.
  3. Web sitenizin responsive olması google başta olmak üzere tüm arama motorları için önemli bir veridir ve web sitenizi mobil aramalarda otomatik olarak ileri çıkaracaktır. Aksi durumda ise mobil aramalarda geri plana düşmekle birlikte arama sonuçlarında “Sayfanız mobil uyumlu değil” uyarısı yer alacaktır.

Neticaret Gold E-Ticaret Responsive (Mobil Uyumlu) Tasarımlar

Neticaret Gold E-Ticaret Responsive tasarımlarıyla %100 mobile uyumlu ve tüm cihazlarda ve işletim sistemlerinde kusursuz görüntü ve erişim sağlayabileceğiniz e-ticaret ve b2b yapılarına sahip olabilirsiniz. E-Ticaret Responsive tasarımları ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için (212) 256 60 00 numarasından bizimle iletişime geçebilir veya müşteri temsilcilerimizin sizi araması demo talep formunu doldurabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.