Neticaret Gold E-Ticaret Müşteri Hatırlatma Özelliği
  • 1281
  • 0

Neticaret Gold E-Ticaret Müşteri Hatırlatma Özelliği

E-Ticaret Müşteri Hatırlatma Özelliği

B2B, B2C ve E-Ticaret online mağazası olan firmalar daha fazla ön plana çıkmak ve ürünlerini daha fazla pazarlayabilmek için birçok yol ve yöntem denemektedirler. Ücretli reklamlar, kampanya duyuruları, potansiyel müşteri kitlelerine yapılan toplu mail gönderimleri ve telefonla takipler bunlardan sadece birkaçı. Sayısı yüzlere varan çeşitli yol ve yöntemler aynı hedef doğrultusunda sürekli denenmektedir.

Yukarıda birkaç tanesini saydığımız yöntemlerin hepsi e-ticaretinizi hızlandırabilir elbette. Fakat tüm bu çalışmalardan önce başarılı bir e-ticaret için olması gereken ilk şey profesyonel bir e-ticaret hizmeti almış olmanız ve donanımlı bir yapıya sahip olmanızdır. E-Ticaret Online Mağazanız tasarlanırken günümüz teknolojisine en uygun şekilde tasarlanmış, aramam motorlarının temel kriterlerine göre dizayn edilmiş olmalıdır. İnsanların zevkle vakit geçirebilecekleri ve karmaşık olmayan, anlaşılır bir yapıda olması gerekir. Bu temel kriterleri yakaladıktan sonra ise profesyonel e-ticaret yapınızın size sunduğu zenginlikleri etkin kullanabilmeniz gerekmektedir.

E-Ticaret Müşteri Hatırlatma Özelliği

 neticaret gold e-ticaret müşteri hatırlatma modülü

e-ticaret neticaret gold müşteri hatırlatma modülü

E-Ticaret sitenize gelen ziyaretçileriniz, sitenizde vakit geçirip, çeşitli abonelik veya kampanya formlarını doldurup, ürünlerinizi inceleyip, alışverişlerini yaparlar. Müşterilerinizin bir kısmı ödemelerini kredi kartıyla yaparken, belli bir kısımda Havale veya EFT seçeneğiyle ilerlemeyi tercih edecektir. Dahası bazı müşterileriniz çeşitli sebeplerle alışverişlerini tamamlamadan web sitenizden çıkacaktır. Müşteri hatırlatma modülünü etkin kullanarak tüm bu durumları sizin için pozitif hale getirebilir siniz.

E-Ticaret müşteri hatırlatma modülü ile ödemesini yapmamış müşterilerinize telefon veya mail yoluyla ulaşabilir, ödemelerini yapmaları için onlara hatırlatmalar yapabilirsiniz. Çeşitli nedenlerle sepetlerini terk eden ziyaretçilerinize ulaşabilir, onlara özel kampanyalar yapabilir ve tekrardan web sitenize dönüp alışverişlerini tamamlamalarını sağlayabilirsiniz. Daha önce e-ticaret sitenizden alışveriş yapmış müşterilerinize özel kampanyalar planlayabilir, doğum günlerinde onlara özel indirimler sunabilirsiniz.

Web sitenizden daha önce alışveriş yapmış veya ziyaret etmiş, varlığınızdan haberdar olan bir kitleyi belirlemek ve bu kitleye yönelik yapacağınız kampanyalar sizi başarıya götürecektir. Hedef kitlenizi daraltarak reklam ve duyuru maliyetlerinizi düşürebilir ve bu kitleye yapacağınız özel kampanyalarınızın dönüşümünü hızlıca alabilirsiniz.

E-Ticaret Neticaret GOLD

E-Ticaret Neticaret Gold ile profesyonel B2B, B2C ve E-ticaret yapılarına sahip olabilir, sizlere hazır olarak sunulan zengin modülleriyle ticaretinizi hız kesmeden online mağazanız üzerinden devam ettirebilirsiniz. Alacağınız hizmet ile ticaretinizi hız kesmeden online olarak devam ettirebilirsiniz. E-Ticaret paketleri hakkında detaylı bilgi almak için +90 (212) 256 60 00 numarası aracılığıyla bize ulaşabilir veya müşteri temsilcimizin sizinle iletişime geçmesi için demo telap formunu doldurabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.