E-ticaret Hakkında

Neticaret Gold güçlü araç & uygulamalarla son derece esnek özelliklere sahip bir projedir.

Neticaret Gold güçlü araç & uygulamalarla son derece esnek özelliklere sahip bir projedir.

BÜTÜNLEŞİK ÇÖZÜM

Neticaret, bir eticaret alt yapısının ve web sayfasının ihtiyacı olan tüm gereksinimleri bütünleşik olarak sunmaktadır. Sistemle birlikte profesyonel e-ticaret yazılımı ve bütün donanım yapısı ile diğer hizmetleri bütünleşik olarak sunulmaktadır.

GÜVENLİK

Neticaret sistemleri kendisine ait 29 adet sunucuda çalışmaktadır. Sunucular Turkcell iştiraki olan Tellcom 'da barındırılmaktadır. Ayrıca kredi kartlarının güvenliği için 128 bit seviyede SSL şifreleme sistemi kullanılmaktadır.

GOOGLE SİTEMAP

Google sitemap modülü sitenin Google kaydını otomatik olarak yapmakta ve tüm ürün bilgilerini içeren sitemap (site haritası) dosyasını otomatik olarak oluşturmaktadır. Bu sayede Google botları sitenin indeksleme işlemini daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

DİNAMİZM

Neticaret e-ticaret sitesinin tüm içeriği ve görsel öğeleri kullanıcının yönetiminde ve kontrolündedir. Siteye sınırsız sayıda menü, haber, anket, banner ve içerik eklenebilir. Yönetim panelinde bulunan 100 ’lerce şablonu kullanabilir, yeni şablonlar ekleyebilirsiniz.

OTOMATİK SEO (AKILLI LINK)

Arama motorlarında ürün sayfalarınızın anlaşılmaz ifadeler yerine, anlaşılır ürün isimleri ile görünmesini ve algılanmasını sağlar. Bu özellik sitenizin arama motorlarında görüntülenme, tıklanma oranına ve üst sıralarda yer almasına olumlu katkı sağlar.

İÇERİK YÖNETİMİ

Sınırsız sayıda sayfalar oluşturup, sayfa içeriklerini dinamik olarak değiştirilebilmesi. İçeriklerin imajlara bağlanabilmesi. Haber, anket, reklam imajlarını sitenin bir çok noktasına ekleyebilme. Banner’ların ve haberlerin verilen tarihte otomatik pasifleşmesinin sağlanması.

GELİŞTİRİLEBİLİR

Neticaret, kullanıcı istekleri ve trendler doğrultusunda sürekli güncellenmektedir. Ve bu güncellemeler ücretsiz olarak ilgili paketlere yansıtılmaktadır.

KULLANICI VE GÜVENLİK YÖNETİMİ

Sınırsız site yöneticisi ve kullanıcı tanımlayabilme, site yöneticilerini ve kullanıcıları yetkilendirme, görev tanımları yapabilme.

GOOGLE ANALYTICS ENTEGRASYONU

Google Analytics ziyaretçilerin site adresini nasıl bulduğunu, gezdiğini ve ziyaretçilerin daha iyi bir deneyim için yapılabilecekleri gösteren bir hizmettir.

ÜRÜN YÖNETİMİ

Çok detaylı ürün yönetimi, ürüne ait 5 farklı fiyat ve her müşteri veya bayiye özel indirim uygulaması. Her opsiyona farklı fiyat tutabilme. Excel ’den ürün aktarımı.

SİPARİŞ YÖNETİMİ

Online sipariş yönetimi, üyeleri kategorize edebilme, detaylı üye-sipariş raporları, sipariş analizleri, üyelere izinli pazarlama kavramında toplu mailing.

SORUNSUZ SANAL POS + 3D SECURE

Türkiye ’de sanal pos hizmeti veren bütün bankaların Sanalpos alt yapılarının 3D secure ile birlikte kurulma özelliği.

ANLAŞMALI BANKALARLA ÜCRETSİZ SANAL POS

Garanti Bankası ve Finansbank ile bedelsiz Akbank ile yarı bedelli sanalpos alabilme imkanı.

ÖDEME TİPLERİ VE MOBİL ÖDEME

Ürün grupları veya markalara farklı ödeme tipleri tanımlanabilmesi. Mobil ödeme tanımlama.

SAAT BAZINDA KARGO TESLİMİ

Saat dilimleri bazında kargo teslim bilgileri alabilme özelliği.

TANIMLAR ve PARAMETRELER

Tüm alt yapının parametrik olarak esneklik kazanabilmesi.

GELİŞMİŞ OPSİYON YÖNETİMİ

Opsiyon bazında farklı fiyatlar verebilme ve miktar durumlarını tutabilme.

FACEBOOK STORE

Facebook store sayesinde ürünlerinizin sosyal paylaşım sitesinde de tanıtımı ve satışı.

© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.