E-Ticaret Çoklu Dil Desteği Nedir?
  • 1645
  • 0

E-Ticaret Çoklu Dil Desteği Nedir?

Çoklu Dil Desteği Nedir?

E-Ticaret Çoklu Dil Desteği

E-Ticaret sitelerini rakipleri arasında ön plana çıkaran başlıca özelliklerinden bir tanesi de çoklu dil modülüne sahip olmasıdır.  Gelişmiş e-ticaret altyapılarının sunduğu bu özellik ile insanlar tek panel ve tek web sitesi üzerinden bir çok dilde hizmet verebilmektedirler. Hizmet sunulan dilleri kullanan ülkelerden web sitesine gelen ziyaretçiler, kendi ülkelerindeki bir sitede dolaşıyor gibi sitenizde dolaşabilir ve alışveriş yapabilir. Bu özellik sayesinde firmalar farklı ülkelerdeki kişi veya firmalarla aralarındaki iletişim sorununu kaldırır ve satışlarını kolayca yapabilirler.

E-Ticaret Çoklu Dil Desteği Neden Önemli?

Teknolojinin geldiği son noktada insanlar E-Ticaret yapıları üzerinden hiç tanımadığı, görmediği, aynı şehirde bulunmadığı insanlara kolayca ürünlerini gösterip satabiliyorlar.  Firmaların bu satış ağlarını dahada genişletip, farklı ülkelere ürünlerini pazarlamak istediklerinde çoklu dil modülü devreye giriyor. Çoklu dil özelliği bulunmayan bir e-ticaret sitesinin farklı ülkelerden incelenip sipariş alması oldukça zor.

İnsanlar her ne kadar Google Translate gibi yapılar kullansalar da çevirilerin sizin anlatmak istediğinizi tam anlatamaması, görsel ve banner alanlarınızın Türkçe olarak kalması, insanlarda güven problemi oluşturacak ve tam olarak iletişim ve irtibat sağlanmamış olacak. Çoklu dil modülüyle sitenizdeki tüm içeriklerinizden, müşterinize giden sipariş ve onay formlarına kadar her şeyi ilgili dile göre dizayn edebilirsiniz. Böylelikle farklı ülkelerden insanlar, veya ülkemizdeki Türkçe bilmeyen insanlar web sitenizi kolaylıkla inceleyebilir ve alışveriş yapabilir.

Neticaret Gold Çoklu Dil Avantajları Nelerdir?

E-Ticaret Çoklu Dil Desteği

e-ticaret çoklu dil desteğiE-Ticaret Neticaret Gold çoklu dil özelliği ile hizmet sunmak istediğiniz İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça vb. dilleri kolayca yönetim panelinizden tanımlayabilirsiniz. Web sitenizin veya yönetim panelinizin ekstra bir kopyasını yaptırmaya ve yönetim karmaşası yaşamanıza gerek kalmaz. Sizlere sunulan profesyonel hizmet ile tek site, tek yönetim paneli, tek ürün ve birden fazla dile sahip e-ticaret yapılarına sahip olabilirsiniz. Örn: www.vipmarkabest.com

Çoklu Para Birimi

e-ticaret para birimi dolare-ticaret para birimi dolar riyalE-Ticaret Neticaret Gold altyapılarının sunduğu e-ticaret çoklu dil desteğinde istediğiniz dil ve para birimi eşleştirmesi yapabilirsiniz. İnsanlar sizin seçtiğiniz para birimine göre ürün fiyatlarınızı görüntüler ve alışverişlerini bu para birimi üzerinden yapabilirler.

Ziyaretçi Dilini Algılama

E-Ticaret altyapılarıyla hazırlanmış profesyonel yapılar, web sitesine gelen ziyaretçinin kullandığı tarayıcının dilini ve geldiği konumu inceler. Bunun neticesinde ise ziyaretçi hangi dili kullanıyorsa web sitenizin o dilde açılmasını sağlanır. Örneğin web siteniz Türkiye’den giren bir ziyaretçiye Türkçe olarak açılırken, Almanya’dan giren başka bir ziyaretçiniz de otomatik olarak Almanca açılacaktır. Bununla birlikte ziyaretçi tek tıkla diller arasında kolaylıkla geçişte yapabilir.

Profesyonel E-Ticaret için Neticaret Gold

Neticaret Gold çözümleriyle tamamen responsive, akıllı seo altyapısına sahip ve tüm ERP sitemlerine kolay entegre olabilen profesyonel yapılara sahip olabilirsiniz. Alacağınız hizmet ile ticaretinizi hız kesmeden online olarak devam ettirebilirsiniz. E-Ticaret paketleri hakkında detaylı bilgi almak için +90 (212) 256 60 00 numarası aracılığıyla bize ulaşabilir veya müşteri temsilcimizin sizinle iletişime geçmesi için demo telap formunu doldurabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.